1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Podpořte nás

Naším cílem je Jablonec nad Nisou pro všechny občany, nejen pro skupinu vyvolených. Usilujeme o živé, otevřené a transparentní město, kde se dobře žije. Jak toho chceme dosáhnout? Zapojením veřejnosti do rozhodování, omezením klientelismu, zpřetrháním dlouholetých vazeb místních politiků a podnikatelů a dlouhodobou prací na vytváření podmínek pro kvalitní život nás všech. Sami ale změnu poměrů v Jablonci nad Nisou neprosadíme. Proto potřebujeme pomoc každého, kdo má podobné myšlení jako my.

Jak nás můžete podpořit?

Pomocí v předvolební kampani. Může jít o nabídku plochy pro vyvěšení předvolební plachty, rozdávání letáčků, finanční dar či cokoli dalšího.

V případě finanční pomoci budeme rádi za jakýkoli jednorázový nebo trvalý příspěvek na náš transparentní účet č. 2000457114/2010 u Fio banky.

Také nás můžete podpořit slovem, protože není nad osobní doporučení. Pokud Vám naše práce připadá přínosná, budeme rádi, když o nás řeknete i lidem ve Vašem okolí, a to nejen před volbami.

Nejdůležitější nakonec

Tou největší motivací pro nás všechny stále zůstává, když se dozvíme, že naše práce má smysl a pomáhá. Pokud Vás něčím potěšíme, budeme rádi, když nám o tom napíšete.

Děkujeme všem, kdo jste se rozhodli podpořit naše aktivity. Jedině díky lidem, jako jste Vy, můžeme úspěšně a dlouhodobě pracovat na změnách v jablonecké politice.

S Vaší pomocí změny v našem městě dosáhneme.

Komunální volby 2014

Volební noviny co jste možná nevěděli

Volební noviny Změny pro Jablonec